Bulwary.com.pl – Blog

Odzież reklamowa jako prezent od firmy

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa

Wiele przedsiębiorstw decyduje się na drobne upominki dla klientów, którzy chętniej i częściej wybierają ich placówki handlowe lub placówki usługowe, aniżeli konkurencji. Jednym słowem będą to prezenty za lojalność. Co więcej, tego rodzaju gest sprawia, że te osoby jeszcze chętniej wybierają dany sklep. Dlatego waśnie warto co jakiś czas przeprowadzać akcje mające na celu ni9ejako nagrodzenie tych osób, które tak chętnie korzystają z usług danego przedsiębiorstwa. W takiej sytuacji wcale nie chodzi o bardzo cenne przedmioty, a o drobne upominki. Dlatego właśnie można wykorzystać na przykład użytkowe gadżety reklamowe. W ten sposób nie tylko obdarujemy stałych klientów, ale również wręczymy im elementy wspierające promocję danego przedsiębiorstwa. Jest to jeszcze jeden powód, dla którego warto takie akcje przeprowadzać.Jeśli chodzi o tego rodzaju upominki, to może to być na przykład odzież reklamowa. Wszak każdy z pewnością chętnie przyjmie koszulkę czy bluzę, w której będzie mógł na co dzień chodzić. Warto jednak zadbać o to, by te ubrania nie miały zbyt dużych nadruków. Wszak ma być to tak naprawdę upominek, a nie tylko gadżet reklamowy. Dlatego w takiej sytuacji drobny nadruk, na którym znajdować się będzie logo sklepu powinien w zupełności wystarczyć. Oczywiście równie dobrze na takich gadżetach można umieścić śmieszne grafiki czy niebanalne hasła reklamowe. Najważniejsze, by gadżet był na tyle atrakcyjny, by każdy klient cieszył się z upominku.

Pozostaje zatem jeszcze ustalenie, kiedy i w jaki sposób odzież reklamowa będzie wręczana stałym klientom. Ponieważ tak naprawdę ciężko jest ustalić, kto i ile razy w miesiącu robi zakupy w danym miejscu, to można to rozi9wązać w inny sposób. Mianowicie zrobić jeden lub dwa dni akcji promocyjnej polegającej na wręczaniu takich upominków każdemu kto odwiedzi w tym czasie sklep. Można wtedy uznać, że skoro te osoby przyszły do sklepu w tym czasie to w innym terminie również dokonują zakupów w nim.

Nie mniej jednak Odzież reklamowa to także dobry upominek chociażby dla tych klientów, którzy mają karty pomagające w zbieraniu im punkty za zakupy. Wtedy przynajmniej można mieć pewność, że stale korzystają z oferty wybranego sklepu.

Tagi: , , ,

© 2016 - 2021 Bulwary.com.pl – Blog