Bulwary.com.pl – Blog

Krówki z nadrukiem marketu budowlanego

Krówki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem

W dzisiejszych czasach w branży budowlanej zaobserwować można bardzo silną konkurencję. Jest ona spowodowana faktem, że na rynku działa bardzo dużo firm. Bez względu na wielkość firmy, kraj pochodzenia i inne szczegóły, sklepy i markety budowlane prowadzą bardzo często różnorodne działania o marketingowe, mające na celu pozyskiwanie nowych klientów oraz ewentualnie utrzymanie dotychczasowych. W przypadku marketów budowlanych dużą popularnością cieszą się działania marketingowe polegające na dystrybucji gadżetów reklamowych. Jakie konkretnie gadżety dystrybuują takie markety i jak owa dystrybucja wygląda ?

Należy zacząć od faktu, że największą popularnością cieszą się te gadżety, które są popularne także wśród klientów. Dlatego też przykładem idealnym mogą być krówki z nadrukiem. Są one bardzo lubiane, bowiem smakują ludziom – cieszą się sympatią społeczeństwa od wielu lat. Dodatkowym ich walorem jest sam nadruk, umieszczony oczywiście na opakowaniu. Jest on miejscem, gdzie dany market budowlany może umieścić swoją reklamę, w tym eksponować swoje logo, nazwę czy też dowolne hasła reklamowe. Ponieważ krówki z nadrukiem są tak dobrym przykładem, warto się go trzymać przy opisie dystrybucji.

A sama dystrybucja to najczęściej po prostu rozdawanie krówek (czy innych gadżetów) na terenie marketu. Rzecz jasna nie będzie to wówczas forma pozyskiwania nowych klientów, ale raczej zachęcanie tych, którzy już tu są, aby powrócili, gdy będą mieli okazję (tzn. gdy będą potrzebowali zakupić jakieś materiały budowlane). Warto pamiętać, że wracając, mogą przyciągnąć z sobą rodzinę i znajomych, a więc pozyskanie nowego klienta uda się. krówki z nadrukiem mogą być dołączone bądź do zakupów, bądź też rozdawane wszystkim, którzy są w sklepie / markecie.

Ale poza rozdawaniem w samym markecie, krówki można też rozdawać wśród przechodniów na ulicach. Oczywiście w celach logistycznych należy wybierać miejsca uczęszczane i ruchliwe, jak główne skrzyżowania, centra miast, centra handlowe, parki, itp.

Tagi: , ,

© 2016 - 2019 Bulwary.com.pl – Blog